Rowerowy Rajd im. Wincentego Witosa
30 czerwiec - 1 lipiec 2018r.

PATRONAT

STAROSTA KIELECKI

Michał Godowski

ARTUR ARMATA
Mam 30 lat – pracuje w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej UMWŚ w oddziale Programowania, Analiz i Koordynacji Ekonomii Społecznej. Od 2015r. pełnię funkcję Członka Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego, jestem wiceprezesem FML powiatu kieleckiego, koordynatorem socialmedia. W latach 2015-2016 pełniłem funkcję prezesa Stowarzyszenia Tradycja i Nowoczesność. Organizowałałem pierwszy rowerowy „Rajd Witosa” oraz szereg licznych akcji, tj. Publiczną Zbiórkę Budowy Pomnika Wincentego Witosa, „Wolność jest słodka” oraz „Życzenia dla Polski od Polaków”. Mam cudowną żonę Anitę córeczkę Emilkę, mieszkam w Bielinach.

PAWEŁ GRATKA

Jazda na rowerze to dla mnie pasja i hobby, które uprawiam od wielu lat, jestem miłośnikiem wypraw rowerowych i zwiedzania Świata z perspektywy dwóch kółek. Cieszę się, że wspólnie z moimi przyjaciółmi już po raz drugi mogę współorganizować Rowerowy Rajd im. Wincentego Witosa. Na co dzień pracuje w Powiatowym Zarządzie Dróg w Kielcach gdzie mam przyjemność i zaszczyt zarządzać siecią drogową na terenie powiatu kieleckiego. Ponadto aktywnie działam w kilku organizacjach pozarządowych m.in w Stowarzyszeniu Tradycja i Nowoczesność oraz w Forum Młodych Ludowców. Od urodzenia mieszkam w malowniczej miejscowości Celiny w gminie Raków.


 
TOMEK KARYŚ

Mam 32 lata i pochodzę z Łabędziowa, obecnie mieszkam w Kielcach. Swoje doświadczenia samorządowe zdobywam pracując w Departamencie Rozwoju Obszarów Wiejskich i Środowiska Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach.

Od kilku lat aktywnie działam na rzecz społeczności lokalnej m.in. poprzez cykliczne organizowanie zbiórek żywności dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej gminy, współorganizując festyny rodzinne, wydając publikacje historyczne a ostatnio przyczyniając do realizacji przedsięwzięcia, jakim jest Rajd Witosa. W stowarzyszeniu Tradycja i Nowoczesność, które jest głównym organizatorem Rajdu działam od kilku lat, w latach 2013-2015 byłem jego prezesem, a obecnie zasiadam w jego zarządzie, pełnie ponadto funkcję wiceprezesa Forum Młodych Ludowców Powiatu Kieleckiego.

Interesuje się psychologią, motoryzacją, turystyką krajową oraz zagraniczną, muzyką (od polskiej klasyki po Iron Maiden) oraz dobra książką i filmem (głównie sensacja oraz kryminał)

ADRIAN OZGA
Jeśli słyszysz hasło "Ozgin" to znaczy, że w pobliżu dzieje się coś pozytywnego i niedaleko jestem ja. Mam 29 lat i zawodowo prowadzę działalność gospodarczą, prywatnie natomiast jestem szczęśliwym ojcem dwóch córek i mężem. Staram się nieść pomoc ludziom, którzy tej pomocy potrzebują. Jestem społecznikiem wiernym ideii ruchu ludowego. Lubię poznawać nowych ludzi, słuchać ich i z nimi rozmawiać. Moje hobby to fotografia, dobra muzyka i podróże

DAMIAN ŻELAZNY

,,Kielce – moja mała Ojczyzna!’’ to właśnie tu spełniam swoje marzenia i kontynuuje swoją działalność zawodową. Jestem absolwentem Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pracuję w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej gdzie zajmuję się koordynacją systemów zabezpieczenia społecznego. Obecnie pełnię funkcję wiceprezesa zarządu krajowego FML oraz prezesa zarządu powiatowego FML w województwie Świętokrzyskim. Od najmłodszych lat jestem miłośnikiem wszelkiej aktywności fizycznej, moją wielką pasją są jazda na rowerze oraz gra w piłkę nożną. Już teraz bardzo gorąco zachęcam Was do wzięcia udziału w Rajdzie Witosa i wierzę, że po powrocie do domu rower stanie się jednym z Waszych najlepszych przyjaciół!